Lajme

14 September 2018

Pas vendit të dasmës zbulohet edhe ftesa e dasmës së Gjikos dhe Elita Rudit…

21 shtatori po afron dhe ajo do të jetë pa dyshim dita më e rëndësishme për këngëtarin e njohur Gjiko dhe moderatoren Elita Rudi, sepse do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Pavarësisht se ata po përpiqen së tepërmi ta mbajnë sa më sekret çdo detaj në lidhje me dasmën, detajet e para janë zbuluar. Dje filluan të qarkullonin imazhe të ndryshme nga vendi përrallor ku do të organizohet ceremonia. Por së fundmi, “Prive” ka zbuluar edhe ftesën e çiftit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com