Lajme

15 March 2019

Pasi i tha se vajza e saj është me sindroma,Xhensila Myrtezaj i përgjigjet komentuesit “O njeri i ndyrë,njeri psiqik!”

Ta nisësh ditën me një koment të tillë vërtetë që ta prish atë,bëhet fjalë për një koment i shkruar nga një person në një nga fotot e Xhensila Myrtezajt emri i të cilit nuk është publik por që komenti po!

Personi në fjalë shkruan me siguri të plotë se vajza e Xhensilës dhe Besit është me sindroma!

Kjo gjë e ka e irrituar aq shumë Xhensilën sa nuk ka mundur të durojë dhe i është kundërpërgjigjur me shumë nerva.

“Vajza ime gëzon shëndet të plotë, e na gëzon çdo ditë. Është dritë dielli pa asnjë mangësi. Ta them unë pse nuk e nxjerr vajzën, është aq e pastër aq e kulluar sa që nuk duan ta bëjnë pis”, thuhet ndër të tjera në komentin e këngëtares.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com