Lajme

20 April 2019

Pasi piu marijuanë live në program, Lolita paralajmëron Rozën për filmat porno

Dredhja e rizlës në program nga  Roza Lati  së bashku me Baby G  do t’i kushtonte shume moderatores për shkak se i gjithë opinioni publik iu kthye kundra, përfshirë këtu edhe kritika të ashpra nga analistë dhe gazetarë të njohur.

AMA (autoriteti i mediave audiovizive) Rozës i tërhoqi veshin ndërkohë që u gjobit Kastriot Myftaraj.

Roza më pas u shpreh se dredhja e rizlës në program u bë pasi edhe Baby G në klipin e saj të fundit bën po të njejtën gjë.

Ironia e faqes “Lolita” në Facebook ka shpërthyer keq ndaj Roza Latit.


“Roza Lati e drodhi rizlën live meqë një këngëtare e kishte bërë në videoklip!
I lutemi këngëtarëve mos të bëjnë videoklipe porno se nuk duam të shohim Rozën duke bërë porno lajv!” _ shkruan “Lolita” nëpërmjet një statusi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com