Lajme

26 July 2018

Pasi qëndruan një vit të ndarë, çifti i famshëm rikthehet sërish së bashku

Çifti i famshëm Italian Anna Tatangelo dhe Gigi D`Alessio i dhanë fund lidhjes së tyre një vit më parë pavarësisht se kishin disa vite martesë dhe një djalë së bashku.

 

 

Ata e bënë publike ndarjen me anë të një postimi në Instagram, ku kërkonin të repektohej privatësia e tyre.

 

Por revista italiane “Chi” ka publikuar së fundmi disa foto, ku çifti është së bashku duke shijuar pushimet në krahët e njëri-tjetrit dhe duken shumë të lumtur, teksa janë fotografuar në Sardegnia. Këto foto konfirmojnë padyshim rikthimin e tyre së bashku.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com