Lajme

11 February 2019

Pasi Travis Scott nuk fitoi asnjë çmim ”Grammy” Kylie i thotë “Its Okay” Ja videoja që po bën xhiron e rrjetit

Edhe nëse diçka nuk shkon ashtu siç do dëshironim e rëndësishme është të kesh dikë në krah që të të mbështesë!

Ky ishte rasti tipik i Kylie Jenner dhe rreperit Travis Scott, i cili mbrëmjen e djeshme edhe pse ishte nominuar për dy çmime ‘Grammy’ ai nuk arriti të fitonte asnjë!

Ndërkoh që Drake ishte ngjitur në skenë dhe mbante një fjalim në të cilin përmendi dhe Travis-in , një moment kamera fokuson çiftin në fjalë dhe ajo çfarë vërehet është Kylie Jenner teksa i ngushëllon partnerin e saj “S’ka problem,çdo gjë në rregull”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com