Lajme

14 January 2019

Pasi veza e famshme e rrëzoi nga froni i ”mbretëreshës së instagramit” vjen dhe reagimi i Kylie Jenner

Kylie Jenner të dielën në mbrëmje humbi rekordin botëror të fotografisë më të pëlqyer në Instagram nga një vezë.

Fotografia e ‘World_record_egg’ nga “Banda e Vezës” më 4 janar, theu kështu rekordin e Kylie-t, duke marrë më shumë se 27 milion ‘like’, ndërkohë fotoja e Kylie-t ka 18.3 milion ‘like’.

Pas kësaj ajo që të gjthë po prisnim ishte nëse Kylie Jenner do reagonte apo jo…dhe po ajo reagoi!

Besoj se të gjithë e mbajmë mend kur Kylie Jenner para disa vitesh donte të skuqte një vezë në asfalt pasi temperaturat ishin shumë të larta.

Ajo video u bë virale në instagram duke e marrë pothuajse të gjitha faqet dhe duke bërë ”meme”.

Por këtë vidoe Kylie Jenner e ka ripostuar ditën e sotme duke shkruar poshtë saj ”Take that little egg” duke u kuptuar kështu që ishte një reagim i drejtpërdrejtë në lidhje me vezën e postuar.

 

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com