Lajme

04 December 2017

Patris Berisha i jep fund spekulimeve me foton e fundit…

||
0 Comment
|

Ditët e fundit në mediat rozë po spekulohet për një ndarje të mundshme të Tunës nga Patirs Berisha. Dyshja fillimisht vendosi të heshtë dhe të mos deklarohet rreth këtyre shkrimeve, por së fundmi, po reagojnë përmes rrjeteve sociale.

Në fakt, për ti dhënë fund zërave rreth ndarjes ka qënë Patrisi, që ka publikuar një fotografi teksa shihet Tuna dhe i biri i tyre, Tiani. Vogëlushi i tyre tashmë ka shtatë muaj që ka ardhur në jetë dhe pothuajse çdo muaj dyshja sjell imazhe të përbashkëta familjare.

“Lumturi”, ka qenë shkrimi që e ka shoqëruar këtë imazh të ëmbël familjar.

Happiness ❤️❤️❤️

Un post condiviso da Patris Berisha ♉️ (@patrisberisha) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com