Lajme

12 October 2018

Për hir të shtatzënisë, ja nga çfarë ka hequr dorë Loredana

Shumë shpejt reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi do bëhen prindër. Edhe pse shtazënë ajo ka publikuar disa projekte muzikore të cilat rezultuan të suksesshme por bukuroshja është detyruan të heqi dorë nga konsumimi i duhanit.

Këngëtarja ka qënë konsumuese e rregullt e duhanit dhe nuk e konsumon më si pasojë e shtatzënisë. Njëkohësisht, këngëtarja tregohet shumë e kujdesshme edhe për ushqimet që konsumon.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com