Lajme

07 December 2018

Përballja më e fortë e viteve të fundit në ‘Kënga Magjike’ publiku në dilemë

Me të dëgjuar këngën “Psikopatja jote” të gjithë u bindëm se ishte pretendentja numër një për çmimin e parë, nisur edhe nga suksesi i madh në YouTube.

Në fakt një tjetër surpriz ishte rezervuar për dyshen dhe gjithë publikun- Flor Mumajesi me “Plas”. Balada e lamtumirës depërtoi thellë në turmë dhe kjo e fundit u konfuzua: Flori apo Fifi?

 

Mesa duket, që të dyja palët janë të ndërgjegjshme për luftën e ashpër, përballë së cilës po gjenden përherë e më dyshues rreth fitores. Kështu, si për të pranuar një humbje të mundshme gjithë elegancë dhe modesti artisti, pas mbarimit të natës së dytë të “Kënga Magjike”, si Fifi ashtu edhe Flori bënë këto postime në Instagram:

“Kaq më mjafton në jetë” shkruan ndër të tjera Fifi.

Po kështu edhe Flori:

“Asgjë më shumë nuk dua”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com