Lajme

02 August 2017

Performanca e French Montana dhe Swae Lee në Jimmy Fallon Show

||
0 Comment
|

French Montana dhe Swae Lee kanë performuar superhitin e tyre “Unforgettable” në show-n e Jimmy Fallon këtë të martë në mbrëmje.
French ka qenë i ftuar në The Tonight Show Starring Jimmy Fallon për të promovuar albumin e tij ‘Jungle Rules’. Dyshja e këngëtarëve shoqëroheshin në skenë nga Uganda’s Triplets Ghetto Kids, të cilë kanë kërcyer në çdo performancë të ‘Unforgettable’.
Për të ndjekur performancën e plotë klikoni në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com