Lajme

16 June 2018

Përmes fotove atraktive dhe sensuale, Dhurata Dora paralajmëron projektin e ri muzikor

Këngëtarja Dhurata Dora përmes disa postimeve në rrjetet sociale ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Dhurata ka postuar disa foto ku duket tejet atraktive dhe sensuale.

Klipi i produksionit të ri muzikor po punohet nga Max Production, kurse për grimin po përkujdeset Arbër Bytyçi. Ajo i ka munguar tregut muzikor me këngë të reja por duket se rikthimi i saj do jetë i fuqishëm.

se ngat meje nese vjen, ma mire tbjen, ma mire tbjen 🎵😋🦋

Un post condiviso da DHURATA DORA (@dhuratadora) in data:

ready or nah.. @iljanstermollii

Un post condiviso da DHURATA DORA (@dhuratadora) in data:

Un post condiviso da DHURATA DORA (@dhuratadora) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com