Lajme

11 July 2019

Përpara jush: Beyonce & Blue Ivy!

Mbrëmjen e së martës u mbajt premiera e “Lion King” në Disneyland në Los Anglelos ku të ftuar ishin edhe dyshja më fantastike nënë-bije, Beyonce dhe Blue Ivy.

Dyshja ishte kombinuar në mënyrë perfekte, kostum-fustan ku mbizotëronte ngjyra e zezë dhe argjentë.

Tapeti i Kuq në premeirën e filmit pati disa të ftuara VIP por mediat ndërkombëtare po flasin të gjithë për super dyshen Beyonce & Blue Ivy.

Dhe për super (sexy) mamin!

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com