Lajme

21 July 2018

Pesë fotografitë më të pëlqyera në Instagram

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo vendosi një rekord të ri sa i përket një prej fotografive të publikuara katër ditë më parë në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.
Bëhet fjalë për imazhin ku ai shfaqet me fanellën e Juventusit, klub në të cilin u transferua para pak javësh, teksa shkruante në mbishkrimin e fotografisë “Forca Juve”.
Kjo fotografi, aktualisht renditet e katërta me më shumë pëlqime në historinë e rrjetit social Instagram.

Forza Juve! #FinoAllaFine

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on


Në vendin e pestë si imazhi më i pëlqyer në historinë e Instagramit renditet fotografia e parë pas lindjes së vajzës së katërt, Alana Martina, imazh në të cilin shfaqet edhe e dashura e futbollistit, Georgina Rodriguez.

Kjo fotografi numëron 11,4 milionë pëlqime.
Vendi i tretë i rezervohet Justin Bieberit, i cili ka marrë plot 12.7 milionë pëlqime në fotografinë e publikuar pas fejesës me bukuroshen Hailey Baldwin.

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Këtë listë e kryeson Kylie Jenner, e cila renditet në vendin e parë dhe të dytë sa i përket fotografive me më shumë pëlqime.
E para ka afër 18 milionë pëlqime (17,993,378), kurse e dyta 13,080,442. Bëhet fjalë për dy imazhe ku ajo shfaqet në krah të vajzës së saj të vogël Stormit, pak çaste pas lindjes dhe ca kohë më pas.

stormi webster 👼🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com