Lajme

22 October 2018

Pete Davidson flet për ndarjen nga Ariana Grande: Situata është e keqe, nuk do doja të isha këtu

Që nga momenti kur Pete Davidson dhe Ariana Grande i dhanë fund  fejesës së tyre, Pete nuk kishte dhënë asnjë koment. Por gjithçka ndryshoi kur eventin “Swing Left”, ai nuk iu shmang dot lajmit për ndarjen e tij nga këngëtarja.

 

“Ashtu siç mund ta mendoni edhe ju, nuk do të doja të isha këtu. Kanë ndodhur shumë gjëra. A po kërkon ndonjëri shok dhome? Kam mbuluar disa tatuazhe. Kam frikë të bëj tatuazh mamin, kaq keq është puna. Kur ne u lidhëm në revista shkruhej: “A ishte Pete budalla?” 93% e tyre thoshin “Po”. Dhe unë thoja, “Mos i dëgjo ata, janë inatçinj”. Dhe ditën tjetër ne ishim në kuzhinë dhe doli se unë isha budalla”, shprehet Pete.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com