Lajme

12 October 2017

Pink ndryshon mendimin e saj në lidhje me zënkën Perry-Swift

||
0 Comment
|

Këngëtarja amerikane, Pink njihet si një personazh publik që shpreh mendimin e saj dhe i del në mbrojtje atij. Së fundmi në lidhje me zënkën ndërmjet Katy Perry dhe Taylor Swift ajo ështe shprehur e penduar për mbështetjen e treguar ndaj Taylor.

Në intervistën për “ La Times” ajo është shprehur se : “Duhet ta kisha mbyllur gojën sepse nuk e besoj atë”. Nxitova dhe nuk dija çfarë të bëja. Pagova për këtë pasi ditën e nesërme unë u cilësova si pjesë e skuadrës së Taylor”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com