Lajme

16 May 2018

Poni paralajmëron bashkëpunimin me Irkenc Hykën?

Këngëtarja labe Poni ka njoftuar se do të sjell për publikun këngën e saj më të re. Por duket se kënga e saj do të vijë në duet. Por nga postimi i saj duket se ëhtë pikërisht Irkenc Hyka, një nga më të peferuarit për momentin. “Dashni E Vjeter” pritet të jetë dhe titulli i këngës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com