Lajme

10 June 2019

Prekje, puthje dhe pushime… Britney Spears me të dashurin qumështor

Sam Asghari është i dashuri i Britney Spears, shumë herë më i vogël në moshë se këngëtarja.

Të shtunën që lamë pas dyshja që duket në kulmin e dashurisë u fotografuan të lumtur brigjeve të Miami-t.

Bënë edhe skenën e Titanikut.


Lum Britney për këtë të dashur fantastik që ka!

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com