Lajme

04 February 2018

Prezantuesja e njohur nudo për fushatën publicitare

Vitin e kaluar ishte imazhi i firmës së rrobave të banjës, por këtë herë ka vendosur t’i heqë edhe ato.

Bëhet fjalë për prezantuesën e famshme Myleene Klass, e cila këtë herë ka vendosur që reklamën e një firme fitnesi ta bëj e zhveshur.

39-vjeçarja në fotot e publikuara shfaqet në forma perfekte fizike, linja të cilat do t’i kishte zili çdo vajzë në moshë të re.

Prezantuesja në foto shfaqet totalisht nudo dhe mban veshur vetëm një palë atlete dhe doreza boksi, me të cilat ka mbuluar pjesët e saj intime.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com