Lajme

09 August 2018

Prezatuesi i njohur gjuan hapur këngëtaren shqiptare: Kur do e bëjmë atë beben?

Rita Ora di se si të çmendë fansat e saj dhe ndjekësit në Instagram me fotot kaq sensuale që ajo poston herë pas here.
Përeveç adhuruesve të zakonshëm, këngëtares nuk munden t’i rezistojnë as njerëz të famshëm të showbizzit.
Disa ditë më pare pamë Chris Brown që i komentoi këngëtares shqiptare, por së fundmi një koment tejet ngacmues i prezantuesit të njohur të Radio 1 të BBC, Nicholas Grimshaw.
“A do ta bëjmë atë beben?”, ka shkruar Grimshaw.
Duket se ai e pëlqen kaq shumë Ritën sa do të ketë një fëmijë me të.
Kujtojmë që artistja është në një lidhje me rrokerin Andrew Watt, dhe nuk dihet si do ketë reaguar ai pas këtij komenti.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com