Lajme

20 April 2017

Producenti i “The Hangover” gjendet i vdekur

|
By
|
0 Comment
|

JC Spink, një nga menaxherët dhe producentët më të suksesshëm të hollivudit ka ndërruar jetë dy ditë më parë.Hollywood Reporter shkruan se producenti ‘The Hangover”, 45 vjeç është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Hollivud mesditën e të martës.Spink ishte bashkë-themelues i Benderspink, kompanisë prodhuese dhe menaxhuese përgjegjëse për shumë filma të mirë gjatë dy dekadave të kaluara.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com