Lajme

22 June 2019

Prokuroria në Zvicër i bllokon llogaritë bankare Loredana Zefit

Pas skandalit për skemat e mashtrimit, reperes Loredana Zefi i janë bllokuar të gjitha llogaritë bankare nga Prokuroria Zviceriane.

 

Të paktën kështu shkruan “zentraplus.ch”, ndërkohë që reperja është duke u hetuar për pasurinë e saj dhe skemat e mashtrimit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com