Lajme

14 July 2018

Provokuese dhe sensuale, Rita Ora përshëndet fansat nga Las Vegasi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon angazhimet e saj me koncerte të shumta anë e mbanë globit. Udhëtimi i saj i fundit është drejt Las Vegasit, ku do të performojë dhe koncertin e rradhës.

Përmes rrjeteve sociale, Ora ka publikuar disa imazhe mjaft “të nxehta”, duke treguar se si e ka nisur mëngjesin në Las Vegas. Ajo shfaqet atraktive dhe provokuese në të njëjtën kohë duke vënë në plan të parë linjat e saj trupore.

Morning Vegas.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Mirëmëngjesi Las Vegas”, shkruan Ora në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Gjithashtu ajo publikoi edhe disa foto të tjera në InstaStory, ku ajo shfaqet me bikini teksa evidenton dhe disa prej tatuazheve në trupin e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com