Lajme

25 October 2017

Pse Bella nuk shkoi në ditëlindjen e Drake?

Reperi i njohur Drake i organizoi të dashurës së tij Bella një super festë ditëlindjeje disa ditë më parë. Por mbrëmjën e kaluar mesa duket Drake ka festuar ditën e lindjes në Los Angeles, vetëm me miqtë e tij dhe pa të dashurën, Bella-n.

21-vjeçarja ndodhej në New York në eventin festiv të Karl Lagerfeld të “V Magazine” së bashku me Gigin e të ëmën Yolanda Hadid.

Kjo nuk e ka penguar në fakt Drake të bëjë një super festë për ditëlindjen e tij.
Çifti në fakt nuk e kanë daklaruar asnjëherë që janë në një marrëdhënie dashurie, edhe pse thuhet se prej qershorit të këtij viti ata janë lidhur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com