Lajme

11 June 2018

Publikohen vendet e para të turneut botëror të princ Harry-t dhe Meghan Markle

Bëhet i ditur turneu i parë i Princ Harry-t dhe Meghan Markle,i cili përbën turneun e parë botëror të çiftit mbretëror. Duka dhe Dukesha i Sussex do të realizojnë vizitat e tyre zyrtare në Australi, Fiji, Tonga dhe Zelandën e Re në vjeshtë. Çifti duhet se po ndjek hapat e prindërve të Princit Harry, Charles dhe Diana, të cilët kishin nisur turneun mbretëror në Australi dhe Zelandë të Re. Përmes kësaj vizite do të mund të shohim Meghan Markle në detyrat e saj mbretërore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com