Lajme

03 February 2019

Publikohet bashkëpunimi i Irkenc Hykës dhe Mimoza Shkodrës

Irkenc Hyka dhe Mimoza Shkodra kanë sjellë për publikun këngën “Valla”, të cilin e kanë shoqëruar me videoklip.

Gent Fatali e ka shkruar tekstin e kësaj kënge, ndërsa për muzikën është kujdesur vet Irkenci.
Dj Jojo është bashkëproducent dhe njëherësh e ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com