Lajme

26 October 2018

Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Dua Lipës dhe Andrea Bocellit

Ashtu sikurse kishin paralajmëruar dy këngëtarët e njohur, Andrea Bocelli dhe Dua Lipa kanë publikuar bashkëpunimin e tyre. Kënga e tyre titullohet “If Only”  dhe për momentin është publikuar vetëm në versionin audio.


Mbizotëruese është muzika klasike, ku përveç se bien në sy notat e larta të andrea Bocellit edhe Dua duket mjaft potente me zërin e saj. Bëhet fjalë për një këngë dashurie nën ritme klasike që padyshim do rrëmbejë zemrat e të gjithëve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com