Lajme

25 March 2019

Publikohet data kur do ndahet aktorja e njohur turke nga bashkëshorti

Dyshja kurorëzoi dashurinë në martesë në vitin 2014-të, mirëpo si duket shumë shpejt do përfundojë në divorc.

Pavarësisht faktit se asnjëri prej të dyve nuk është prononcuar publikisht rreth ndarjes, mediat turke shkruajnë se aktorja dhe këngëtari do të divorcohen me marrëveshje më 28 mars.

Raportohet se gjykata është ajo e cila do të vendosë divorcin dhe se nuk ka pasur kontestime nga asnjëra nga palët.

Përgjatë një dalje mediatike, menaxheri i 44-vjeçarit ka deklaruar se çdo martesë ka probleme: “Këto nuk janë probleme të pazgjidhshme apo pengesa të pakalueshme.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com