Lajme

12 April 2018

Publikohet hiti i ri i Bebe Rexhës “Push Back” në bashkëpunim me Ne-Yo dhe Stefflon Don

Ne-Yo ka bashkëpunuar me Bebe Rexhën dhe Stefflon Don në videon e klipit “Push Back”.

Në regji të James Larese, ylli i muzikës RnB shfaqet në këtë bashkëpunim ndërkombëtar me bukuroshen shqiptare.

“Më pëlqejnë femrat që dijnë të vallëzojnë. Më pëlqejnë femrat që e njohin veten dhe zemrën e tyre. Ato që janë komode me trupin e tyre”, theksoi Ne-Yo kohë më parë.
Ne Yo po bën gati albumin e shtatë të tij “Good Man”, ku ka yje tjera të hip hopit.

Ndërkaq, Bebe Rexha është në prag të lansimit të albumit “Expectations”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com