Lajme

11 January 2019

Publikohet “Lost in the Fire” nga The Weeknd dhe Gessafelstein

The Weeknd është kthyer me muzikë të re në vitin 2019.

Pasi bashkëpunoi me Gesaffelstein në EP-in e suksesshëm “My Dear Melancholy” vitin e kaluar, sërish dyshja kanë realizuar këngë të re.

Kënga “Lost in the Fire” u lansua si premierë në Apple Music Beats.
Siç ka ndodhur në prodhimet e kaluara të Gesafellstein, The Weeknd sërish shquhet për teknikën e jashtëzakonshme të interpretimit.

Gessafelstein është producent i shumë hiteve si “I Was Never There”, “Hurt You”, e të tjera nga albumi i vitit të kaluar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com