Lajme

01 February 2019

Publikohet kënga “Faj” nga 2Ton

Reperi 2Ton ka publikuar projektin më të ri të tij.

“Faj” titullohet kënga më e re nga ai.
Teksti është realizuar nga vet reperi, ashtu sikurse muzika.

Kënga u publikua në të gjitha platformat dhe u prit mirë në orët e para.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com