Lajme

26 January 2019

Publikohet lista, këto janë 5 personazhet shqiptarë më të ndjekur në Instagram

Nuk është i vetmi fakt por është një aset i mirë për të treguar interesin e publikut ndaj një personazhi të njohur. Po flasim për luftën e vërtetë për ndjekës në Instagram e cila vendin e parë në vend e mban këngëtarja Enca.

Lista është publikuar nga “Vizioni pasdites”.

Enca numëron pikërisht 1.9 milionë ndjekës, pas saj renditet Luana Vjollca e cila numëron plot 1 387 960 ndjekës duke u pasuar nga Era Istrefi me 1.3 milionë.

Vendin e katërt e zë reperi Noizy me 1 308 427 ndjekës dhe vendin e pestë e zë këngëtarja Xhensila Myrtezaj me 1.2 milion

Këtij raportimi Enca nuk ka nguruar t’i bëj share por ka harruar pikërisht temën e programit, se a ja vlen të mirren shembull këto personazhe nga publiku i gjërë.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com