Lajme

12 October 2018

Publikohet sot videoklipi i duetit mes Encës dhe Don Phenom

Enca ka konfirmuar ditën e lançimit të projektit të saj të ri.

E premtja është e rezervuar për dy yjet e muzikës hip hop dhe pop.
Ata do të sjellin videoklipin e këngës “Kujt po i han”.

Enca ka paralajmëruar këtë këngë ditë më parë, duke publikuar skena provokative të klipit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com