Lajme

13 February 2019

Publikohet traileri i “Frozen 2”

Besoj se të gjithë e kujtojmë Elsën protagonisten e “Frozen” teksa vrapon si e çmendur në det!

“Frozen” u publikua në vitin 2013 dhe vazhdon të jetë një nga filmat më të njohur të Disney-t, duke u bërë i pari nga Walt Disney Studios që rrëmbeu çmimin e Akademisë.

Seria e dytë e filmit aq të dashur për fëmijë premton aksion dhe do të gozhdojë pas ekranit jo vetëm fëmijët por edhe të rriturit.

Për më shumë ju ftojmë të shihni trailerin!

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com