Lajme

07 June 2018

Publikohet videoklipi i “Girls”, Rita Ora duket e mrekullueshme

Publikohet videklipi i këngës “Girls” nga Rita Ora, Bebe Rexha, Cardi B dhe Charli XCX. Një videoklip interesant tejet veror ku Rita duket e mrekullueshme. Ky videoklip është realizuar nga produksioni Division në regji të Helmit.

Bebe Rexha në anën tjetër shfaqet në skena klasike që portretizojnë femrat në të kaluarën. Ky videoklip u cilësua si i karrierës për Rita Orën dhe mund të thuhet se është bashkëpunimi më i madh, i gjithi me artiste femra.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com