Lajme

09 August 2018

Pushimet e mrekullueshme të familjes së John Legend

John Legend dhe Chrissy Teigen duket se po i kalojnë shumë mirë pushimet në Bali me 2 femijët e tyre, Miles and Luna. Tipike e fashionistes Chrissy, ajo ka postuar disa foto nga momentet e tyre më të bukura duke filluar nga palestra në mëngjes e deri tek kurset profesionale të gatimit. Mamaja e dy femijeve ka publikur fotot për fansat por pa harruar dhe John, ku duket se ju jep mundësinë të gjithëve të degjojnë zërin e tij të mrekullueshëm.


|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com