Lajme

11 January 2019

Qëllohet për vdekje rreperi i famshëm homoseksual!

Ai cilësohej si artisti i parë gay në muzikën latine të stilit ‘rrap’ dhe kjo e bëri që të mbahej mend nga shumë njerëz.

Mëngjesin e sotëm Kevin Fret 24 vjeç ishte duke hipur në motor rreth orës 5:30 momentin që u sulmua ku më pas gjeti vdekjen në Qendrën Mjekësore të Río Piedras, njoftoi “El Nuevo Dia”.

Vdekja e tij ka lënë të hidhëruar shumë fansa të cilët kanë shprehur ngushëllimet në rrjete sociale për humbjen e tij.

Ndërkohë vdekja dhe shkaqet e sulmit ndaj tij janë nën hetim nga policia vendase.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com