Lajme

09 March 2015

R.I.P

||
0 Comment
|

2015-03-09-22-30-48 Plot 18 vjet nga ndarja nga jeta e nje legjende, Biggie. Homazhet jane te pervitshme, kesaj rradhe me nje sfide #ripbig dhe me nje verse te kenduar nga shume imazhe te sotme te hip hop dhe rap .

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com