Lajme

29 July 2014

Rap Bet Hip Hop Awards Snoop Dogg

||
0 Comment
|

2013 BET Awards - Backstage Winner's RoomBetejat e rrepit rikthehen ne tetor ne Bet Hip Hop Awards. Snopp Dogg perdori instagramin per te lajmeruar qe ai po “gatuan” dicka me Total Slaughter Murda Mook. Ne nje klip te shkurter Snopp ka thene; ‘Une dhe Murda Mook po pershtatemi te sjellim te ju skenen me te madhe per nje beteje Hip Hopi. Beni mire ta shikoni.

Mesa duket Doggfather do te jete perseri prezantuesi i ketij viti per Bet Hip Hop Awards, por kesaj rradhe ai premton shume surpriza te medha.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com