Lajme

16 May 2018

Rastet kur Kendall Jenner zgjedh të shfaqet pa sytjena dhe nuk i lë aspak vend imagjinatës

Kendall Jenner tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj në Festivalin e Filmit në Kanë.

Por ka pasur një problem, duket se supermodelja 22-vjeçare ka “harruar” të mbajë sytjena. Ajo u shfaq me një fustan rrjete, ku gjithcka ishte transparente sidomos në pjesën e gjoksit e cila dukej shumë provokuese dhe nuk i linte vend imagjinatës.
Në vitin 2016, ajo u shpreh per revistës W se ndihet më mirë dhe më rehat pa sytjena dhe dëshiron ta tregojë gjoksin e saj.

Më poshtë po ju paraqesim disa prej rasteve kur Kendall Jenner vendos të dal pa sytjena dhe të tregoj gjoksin e saj:

oops

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com