Lajme

21 August 2017

Ray J sulmon prodhuesit e “Big Brother ” në Britani të Madhe dhe kërkon dëmshpërblim

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtari i R&B Ray J po përgatit një padi kundër “Celebrity Big Brother” të Britanisë së Madhe, në një përpjekje për të rimarrë paratë që ai pretendon nga prodhuesit e shfaqjes.

Ray duhej të ishte një mysafir në sezonin e fundit të ” Celebrity Big Brother” të Britanisë së Madhe, por ai doli nga shfaqja për shkak të një dhimbje dhëmbi.
Ray kërkoi një vizitë tek dentisti në setin e “Celebrity Big Brother” dhe u mor në një ambulancë.Prodhuesit pretendojnë se kanë prerë aktorin, sepse ai kishte nevojë për vizitë dentare që do të merrte kohë të konsiderueshme të rimëkëmbjes.

Megjithatë avokatët e Ray J pretendojnë se vendimi u mor para se prodhuesit ta dinin se ai kishte probleme dentare.Avokatët e Ray J kanë negociuar me prodhuesit e “Big Brother Big Brother” për muaj, sipas TMZ.com.Negociatat janë ngadalësuar, kështu që Ray J planifikon të paraqesë një padi prej 1 milion dollarësh.Përveç parave, Ray J po kërkon gjithashtu një ndjesë publike dhe një spot në shfaqjen e sezonit të ardhshëm.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com