Lajme

16 October 2018

Reperes Cardi B i dhurohet një pasuri me bizhuteri te shtrejnta

Pak ditë më parë reperja Cardi B kishte ditëlindjen dhe bashkëshorti i saj e kishte bërë të shkëlqente me dhuratat e tij.
Në postimet në Instagram, Cardi B tregon se i dashuri i zemrës i ka blerë një palë vathë, një byzylyk dhe një varëse të madhe me emrin e anëtares më të re në familje.


Të treja dhuratat janë të punuara me diamantë 100 karat. Për reperët, aksesorët e ndritshëm janë shumë të rëndësishëm. Nuk janë të rralla rastet kur Offset bën surpriza të tilla.


Kujtojmë se para pak ditësh, ai i dhuroi Lamborghinin më të re në treg.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com