Lajme

06 August 2018

Reperi Gjiko publikon projektin muzikor “Si Bugatti” në bashkëpunim me Skerdin

Reperët e njohur Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor. “Si Bugatti” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën dyshja e kanë paralajmëruar prej ditësh.


Kënga është punuar në shtëpinë muzikore “RedBox Entertainment”, nga producenti Big Bang Beats. Klipi i këngës është mjaft veror dhe i përshtet këngës.
“Si Bugatti” parashikohet të jetë një tjetër hit i kësaj vere.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com