Lajme

23 April 2018

Reperi KIDDA sjell “BYE BYE”

Talenti i ri në zhanrin e hip-hopit, Kidda, ka publikuar këngën e re.

Kënga mban titullin “Bye Bye” dhe është kompletuar me videoklip muzikor. Thuajse për realizimin e gjithë projektit është angazhuar vet reperi.
“Bye Bye” është prodhim i tij, këngës ia ka shkruar tekstin dhe po ashtu e ka bërë edhe miksimin dhe incizimin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com