Lajme

20 March 2017

Reperi Kollegah rreh fansin në skenë

|
By
|
0 Comment
|

Një reper gjerman është shfaqur në një video duke e rrahur një fans të tij përballë turmës live në skenë.
Ylli i hip-hopit “Kollegah” e ftoi fansin në skenë që të merrte pjesë në një betejë rep në qytetin e Leipzigut të shtunën.

Por pak pasi ai hip në skenë, fansi tenton që t’ia marrë syzet reperit.

Videoja dramatike, e incizuar nga një spektator, shfaq momentin kur reperi fillon ta godasë dhe shqelmojë fansin e tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com