Lajme

12 July 2017

Reperi mposht rekordin e PSY

Wiz Khalifa ka tashmë videon më të klikuar në Youtube pasi projekti i tij muzikor “See You Again” ka mposhtur “Gangnam Style”.

Bashkëpunimi i reperit me Charlie Puth, dedikuar aktorit Paul Walker për kolonën zanore të “Furious 7” është klikuar mbi 2,895,373,709 herë. Kjo baladë emocionuese ka mposhtur fenomenin muzikor të PSY, i cili momentalit ka 2,896,193,815 klikime.

Pranë gjurmëve të Khalifa është hiti “Despacito” nga Louis Fonsi dhe Daddy Yankee, në bashkëpunim me Justin Bieber. Kjo këngë momentalisht ka mbi 2.5 milionë klikime në Youtube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com