Lajme

30 July 2014

Rich Homie Quan konfirmon pjesemarrjen e Drake ne albumin e tij te ri

||
0 Comment
|

2-1-1-Rich Homie Quan 2013
Rich Homie Quan do te lancoje nje album te ri ne fund te ketij viti. Kete e beri te ditur ne nje interviste per HipHopSince1987. Edhe pse nuk ka nje emer apo nje date ekzakte, ai thote se ka bashkepunuar me Drake, nje prej artisteve te tij te preferuar. Pervec Drake ai shprehet se do bashkepunoje me Lil Boosie dhe Young Thug.

“Ky album do vije nen logon e Rich Gang dhe shumica e kengeve do jene projekt nen Rich Gang Project me Birdman.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com