Lajme

20 May 2017

Ricky Martin fshin tatuazhet…

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtari i njohur Ricky Martin arriti t’i fsheh të gjitha tatuazhet e tij, ndërkohë që këtë e bëri pa problem, madje duke u shfaqur edhe pa këmishë në xhirimet e storjes “Historia e krimit amerikan në Miami”.
Artisti 45 vjeçar shfaqi fizikun e tij të pastër pa asnjë shenjë të artit trupor që kryesisht zbukuron krahët dhe shpatullat e tij të sipërme.
E meritat për gjithë këtë “mbulim” i mori stafi i tij i makijazhit, të cilët kanë fshehur më së miri tatuazhet, të cilat nuk ishin të përshtatshme për rolin e ri të Ricky-t.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com