Lajme

16 June 2018

Ricky Martin shokon fansat me deklaratën e tij: Dua që fëmijët e mi të jenë gay

Vite më parë, të gjithë mbetën të habitur ngadeklarata e papritur e Ricky Martin, i cili pranoi publikisht se ishte gay. Lidhur me deklaratën e tij të famshme të asaj kohe: “Jam me fat që jam një burrë homoseksual”, Martin ka folur së fundmi në një intervistë në emisionin “Popcorn with Peter Travers”, ku edhe këtë herë I ka shokuar të gjithë gjithë fansat.

“Dëgjo, më lër ta shpjegoj kështu. Fëmijët e mi janë ende të vegjël, por do të doja që ata të ishin gay. Është diçka speciale. Ndjeshmëria, mënyra si i shoh gjërat tani që s’më duhet të fsheh asgjë. Shoh ngjyra dhe pastaj sheh ylberin. Do të doja të dilja sërish të pranoja se jam gay, sepse ishte një ndjesi e mrekullueshme”,ka deklaruar Martin, i cili është babai i dy fëmijëve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com