Lajme

04 December 2018

Rihana provokuese për festa, prezanton koleksionin e ri të Savage x Fenty

Këngëtarjanga Barbados Rihanna, vjen më provokuese se kurrë, në prag të festave të fundvitit.
Ajo nxjerr në pah të pasmet e saj të bëshme, majë takave të larta.

Riri “godet” me pamjen e saj, nëpërmjet disa pozave vërtetë përvëluese.
Është kjo mënyra në të cilën këngëtarja promovon në rrjetet sociale linjën e të brendshmeve të saj.
Bëhet fjalë për një linjë të brendshmesh, që mbajnë firmën e këngëtares dhe që prezantohen enkas për festat e fundivtit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com