Lajme

22 November 2017

Rihanna plot stil edhe në kopertinën e Dazzed

Rihanna ka treguar edhe një herë se është ikonë e stilit në showbizin ndërkombëtar dhe se mbetet një ndër emrat e preferuar të skenës botërore.

Këngëtarja u shfaq mjaft e thjeshtë dhe plot stil në imazhet e fundit të publikuara në rrjetin social Instagram. Ajo shihet me makijazh të thjeshtë dhe me veshje plot stil. Në njërën nga kopertinat Rihanna shihet me sy mbyllur dhe duket e mahnitshme.

stay woke. @dazed cover 2/4

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

me: I want to look like Shirley Temple had dreads @yusefhairnyc : say no more. @dazed . cover 3/4

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

@dazed cover 4/4 #coverseason

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com